PSB is being developed by Pooya Paridel.
شركت مديريت فناوري بورس تهران
Tehran Securities Exchange Technology Management Co
تخلفات و شکایات

گروه پاسخگویی به شکایات" سازمان بورس و اوراق بهادار یکی از بخش‌های "مدیریت پیگیری امور تخلفات" است که بنا به دستور هیأت مدیره سازمان در اسفند ماه سال 1385 به منظور پاسخگویی و رسیدگی به شکایات عموم سهامداران و سرمایه‌گذاران تشکیل شد. این گروه در حال حاضر در دو زمینه پاسخگویی به شکایات از شرکت‌های پذیرفته شده در بورس (ناشران بورسی) و شکایات از شرکت‌های کارگزاری فعالیت می کند. البته این تقسیم‌بندی به این علت صورت گرفته که بیشتر شکایات ارجاعی به سازمان مربوط به اشخاص حقوقی مذکور است، با این وجود سازمان علاوه موارد فوق به تمامی شکایاتی که ناشی از فعالیت‌های حرفه‌ای فعالان بازار سرمایه باشد رسیدگی می نماید.

ورود به سایت گروه پاسخگویی به شکایات" سازمان بورس و اوراق بهادار

عضویت در وب سرویس و دریافت اطلاعات

برای عضویت درخواست خود را به شماره نمابر شرکت ارسال کنید. این سرویس برای افراد حقیقی نمی باشد و فقط شرکت ها می توانند عضو شوند.

مشاوره، راهنمایی در مورد خرید و فروش

شرکت مدیریت فناوری بورس تهران هیچ واحدی برای این موضوع ندارد و نمی تواند جواب گوی شما در این ارتباط باشد

اطلاعات سهامداران عمده
  • تغییر دارایی سهامداران عمده فقط ناشی از معاملات نیست و سایر نقل و انتقالات را نیز در بر دارد.
  • اطلاعات منتشر شده تحت عنوان دارایی سهامداران عمده در طی ساعات معاملات در سایت tsetmc، مربوط به پایان روز معاملاتی گذشته است و در بر دارنده معاملات و نقل و انتقالات روز جاری معاملاتی نیست. تغییر دارایی سهامداران عمده که ناشی از نقل و انتقالات و یا معاملات روز جاری باشد، پس از اتمام ساعات معاملات روز جاری و اتمام عملیات نقل و انتقال در سایت منتشر می شود.
  • فهرست سهامداران عمده برای آگاهی و بصورت کلی در معرض دید عموم قرار گرفته است و ممکن است در اندک مواردی از دقت و یا جزییات لازم برخوردار نباشد. بنابراین اگر به چنین اطلاعاتی نیاز است باید پس از طی تشریفات قانونی از مراجع ذی صلاح (شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه و یا شرکت پذیرفته شده در بورس ) استعلام به عمل آید. 

 

در صورتی که با وجود توضیح های بالا باز هم به اطلاعات منعکس شده در این بخش اعتراض دارید، مورد را بصورت کتبی (نامه ارسالی به آدرس پستی شرکت) به شرکت اعلام نمایید.

ایراد و پیشنهاد درباره سایت Fipiran

فقط در صورت مشاهده ایراد در EPS،مورد را به پست الکترونیک A.ENSAFI@TSETMC.COM اطلاع دهید. این واحد در ارتباط با موضوعات دیگر پاسخگو نمی باشد

فقط در صورت مشاهده ایراد در EPS،مورد را به پست الکترونیک A.ENSAFI@TSETMC.COM اطلاع دهید. این واحد در ارتباط با موضوعات دیگر پاسخگو نمی باشد

این موارد در اختیار ناظر بورس و فرابورس می باشد و شرکت مدیریت فناوری بورس تهران هیچگونه کنترلی بر آن ندارد

 
دریافت سود

برای دریافت سود با بخش سهام شرکت مورد نظر تماس بگیرید. تلفن و آدرس تماس امور سهام شرکت ها را می توانید در صفحه مربوط به هر شرکت بیابید.

دریافت نام کاربری برای انجام معاملات برخط

کارگزاران عضو شرکت بورس و فرابورس این خدمت را ارایه می کنند برای مشاهده فهرست کارگزاران به سایت شزکت بورس (www.tse.ir) و سایت فرابورس (www.ifb.ir) مراجعه کنید.

اعلام ایراد و یا تغییر تلفن، آدرس … (معرفی شرکت)

در صورت مشاهده ایراد و یا تغییر در اطلاعات تماس شرکت (معرفی شرکت)، می توانید مورد را به شرکت مدیریت فناوری بورس تهران با شماره تلفن 84301338  اطلاع دهید.

از این بخش در صورتی استفاده کنید که موضوع آن در قسمت های بالا نباشد. در صورتی که مطلب ارسالی مرتبط با یکی از موارد بالا باشد در سیستم ثبت نمی گردد.